Mayor of Kingstown – zwiastun dramatu z Jeremy Rennerem w roli głównej

2 września 2021 | Newsy

Paramount+ zaprezentowało zwiastun ciekawego serialu dramatycznego Mayor of Kingstown, za który odpowiadają Taylor Sheridan i Hugh Dillon.

Fabuła serialu podąża za losami rodziny McLusky. To maklerzy energetyczni w Kingstown w stanie Michigan. W pobliżu nic nie ma oprócz więzienia, które jest jedynym miejscem pozwalającym funkcjonować miastu i jedynym prosperującym dobrze przemysłem. Poruszając tematy systemowego rasizmu, korupcji i nierówności, seria przedstawia surowe spojrzenie na próbę zaprowadzenia porządku i sprawiedliwości w mieście, w którym całkowicie obce są oba te elementy.

W obsadzie znajdują się Jeremy Renner, Dianne West, Kyle Chandler, Dillon, Taylor Handley, Emma Laird i Tobi Bamtefa.

Premiera tej dziesięcioodcinkowej produkcji odbędzie się 14 listopada 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Sneaky Pete sezon 3. - jest zapowiedź i data premiery!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram