Przeczytano:

Emily w Paryżu – rozpoczęły się prace na planie 2. sezonu

04 05 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Komediowa seria Netflixa Emily w Paryżu po udanym debiucie jesienią ubiegłego roku, szybko odnowiona została na drugi sezon. We Francji właśnie rozpoczęły się zdjęcia do niego.

Informacje o tym zamieszono na oficjalnym profilu platformy na Twitterze. Wpis opatrzony został fimikiem, na którym widać cieszącą się z rozpoczęcia prac na planie obsadę.

Jak podaje Netflix Emily w Paryżu to najpopularniejszy komediowy serial platformy 2020 roku, który w ciągu pierwszych 28 dni obejrzano w 58 mln domów. Pierwszy sezon zdobył także dwie nominacje do Złotych Globów.

Stworzony i wyprodukowany przez Darrena Stara serial opowiada o dwudziestoparoletniej dyrektorce działu marketingu w Chicago – Emily, która dostaje wymarzoną pracę w Paryżu. Jej firma przejmuje luksusową francuską agencję marketingową, a zadaniem kobiety jest opracowanie odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Emily zatraca się w swoim nowym paryskim życiu, pełnym upojnych przygód i nieoczekiwanych wyzwań. Musi zdobyć sympatię współpracowników i nawiązać nowe przyjaźnie. Nie obędzie się także bez romansów.

W głównej roli występuje Lily Collins. Powrócą także m.in. Ashley Park, Kate Walsh, William Abadie i Arnaud Viard. Data premiery drugiego sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: Twitter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również