Mayans M.C. z odnowieniem na 4. sezon

4 maja 2021 | Newsy

W przyszłym tygodniu stacja FX wyemituje finałowy odcinek trzeciego sezonu serialu Mayans M.C., ale już teraz oficjalnie podano informację o odnowieniu tej produkcji na kolejny sezon. Czwarta seria zadebiutować ma w 2022 roku.

Serial Mayans M.C. to spin-off serialu Synowie anarchii. Głównym bohaterem jest Ezekiel „EZ” Reyes, w tej roli J.D. Pardo. To były skazaniec, który chce zemścić się na kartelu narkotykowym i stara stać się członkiem motocyklowego klubu Mayans.

W obsadzie serialu znajdują się także Clayton Cardenas, Edward James Olmos, Ray McKinnon, Carla Baratta, Danny Pino, Michael Irby, Raoul Max Trujillo, Richard Cabral, Emilio Rivera, Sarah Bolger i Sulem Calderon.

W naszym kraju serial oglądać możecie na HBO GO.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Mayans MC sezon 2. - zobaczcie zwiastun spin-offa Synów anarchii!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram