Kroniki wampirów: Hulu stworzy serial w oparciu o dzieła Anne Rice

18 lipca 2018 | Newsy

j

Autor: Ula Zywer

Przyznajmy to szczerze: wampirów nigdy nie będziemy mieć dość. Spośród wszystkich fikcyjnych postaci, jakie możemy sobie wyobrazić, to właśnie słynni krwiopijcy umościli sobie tak wygodne miejsce w popkulturze. Na horyzoncie pojawia się kolejna produkcja, w którą chętnie zatopimy zęby.

Nawet jeśli ktoś nie czytał powieści autorstwa Anne Rice, z całą pewnością zna Kroniki wampirów, choćby z ekranu. Nominowany do Oscara Wywiad z wampirem, zdobywca wielu innych cennych statuetek (m.in. BAFTA, Saturn), jest doskonałym przykładem szeroko rozpowszechnionej powieści amerykańskiej pisarki. Historie zapisane przez nią na kartach książek znowu trafią na ekrany – tym razem na te mniejsze.

Sieć Hulu z wielkim zapałem podejmuje temat krwiopijców znanych z cyklu powieści Anne Rice, Kroniki wampirów. Sama autorka miała nadzieję na stworzenie serialu o wampirach (co ogłosiła w 2016 roku). Rice, widząc rozwój serialowego rynku, bardzo cieszy się na nagrania. Wraz z synem. Christopherem, który również jest pisarzem, zajmie się scenariuszem.

Obejrzeliśmy już kilka seriali z wampirami w rolach głównych. Pamiętniki wampirów i Czysta krew odniosły ogromny sukces międzynarodowy. Mimo że żaden z tych seriali nie jest już emitowany, wciąż do obu wracamy i przeżywamy historie głównych bohaterów na nowo. Czysta krew to produkcja bardzo mroczna, Pamiętniki wampirów to lekki serial kierowany głównie do nastolatek i młodych kobiet, a jakie będą serialowe Kroniki wampirów? Spodziewamy się, że zupełnie inne. Nie możemy się doczekać!

ZOBACZ TEŻ  Tell Me a Story - Paul Wesley w nowym serialu. Data premiery i zwiastun

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!