Tuca & Bertie powracają z 2. sezonem – jest zwiastun i data premiery!

}

Data: 4 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Tuca & Bertie to oryginalna animowana produkcja Netflixa, którą to platforma anulowała po emisji jednego sezonu. Uratował ją jednak Cartoon Network, który umieścił serial w swoim nocnym bloku Adult Swim.

Teraz rok po przejęciu tej produkcji Adult Swim prezentuje jej pierwszą zapowiedź i podaje datę premiery. Tuca & Bertie powrócą już 13 czerwca 2021 roku.

Animacja ta jest opowieścią o przyjaźni jaka połączyła dwie 30-letnie ptasie kobiety z dwóch różnych gatunków i o dwóch różnych osobowościach. Tuca to tukanica, zadziorna i lekkomyślna, z kolei Bertie należy do gatunków ptaków śpiewających i wiecznie chodzi z głową w chmurach.  Głosu głównym bohaterkom użyczają Tiffany Haddish (Tuca) i Ali Wong (Bertie). Za serię odpowiada Lisa Hanawalt.

W drugim sezonie przyjaźń tej dwójki nadal trwa. Bertie uczęszcza na terapię z powodu swoich wewnętrznych lęków, Tuca woli jednak skrywać je w sobie bądź udawać, że ich nie ma. Chce poradzić sobie z nimi później, gdy znajdzie już tego jedynego. Z kolei Speckle (Steven Yeun) buduje nowy dom, ale odkrywa, iż znajduje się na krawędzi szaleństwa.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead – Danai Gurira rezygnuje z roli Michonne!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.