Dexter – serial zalicza restart!

}

Data: 15 października 2020

a

Kategorie: Newsy

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów Dextera – policjanta i zarazem seryjnego mordercy. Stacja Showtime zdecydowała się bowiem wznowić produkcję serialu Dexter. Zamówiony został 10 odcinkowy limitowany sezon, w którym w głównej roli ponownie zobaczymy rewelacyjnego Michaela C. Halla. Cieszycie się?

Do funkcji showrunnera powróci Clyde Phillips. Jeśli chodzi o fabułę nowych epizodów to niestety, ale jak na razie trzymana jest ona w tajemnicy. Zdjęcia do produkcji rozpocząć mają się na początku 2021 roku, a jej debiut zaplanowany jest na jesień.

Serial Dexter doczekał się ośmiu sezonów, jego emisja zakończyła się 2013 roku. Tytułowy Dexter to specjalista od badania śladów krwi, który pracuje w Wydziale Zabójstw w Miami. Nocą jednak przeobraża się w seryjnego i bezwzględnego mordercę ścigającego tych, którym udało się umknąć wymiarowi sprawiedliwości.

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Arnold Schwarzenegger w serialu Netflixa – platforma składa zamówienie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. cigane

    Wooow…i to jest super nevs

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.