pixel

Przeczytano:

Dexter – serial zalicza restart!

15 10 2020 | Newsy | 1 komentarz

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów Dextera – policjanta i zarazem seryjnego mordercy. Stacja Showtime zdecydowała się bowiem wznowić produkcję serialu Dexter. Zamówiony został 10 odcinkowy limitowany sezon, w którym w głównej roli ponownie zobaczymy rewelacyjnego Michaela C. Halla. Cieszycie się?

Do funkcji showrunnera powróci Clyde Phillips. Jeśli chodzi o fabułę nowych epizodów to niestety, ale jak na razie trzymana jest ona w tajemnicy. Zdjęcia do produkcji rozpocząć mają się na początku 2021 roku, a jej debiut zaplanowany jest na jesień.

Serial Dexter doczekał się ośmiu sezonów, jego emisja zakończyła się 2013 roku. Tytułowy Dexter to specjalista od badania śladów krwi, który pracuje w Wydziale Zabójstw w Miami. Nocą jednak przeobraża się w seryjnego i bezwzględnego mordercę ścigającego tych, którym udało się umknąć wymiarowi sprawiedliwości.

Źródło: variety

1 komentarz

  1. Avatar

    Wooow…i to jest super nevs

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również