Arnold Schwarzenegger w serialu Netflixa – platforma składa zamówienie

}

Data: 21 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

O tym, iż słynny hollywoodzki aktor Arnold Schwarzenegger, którego każdy z nas z pewnością kojarzy z filmów o Terminatorze, zadebiutuje w serialu Netflixa słychać było już od jakiegoś czasu. Teraz jednak dopiero platforma złożyła oficjalne zamówienie na produkcję.

Będzie to ośmioodcinkowy szpiegowski thriller. Dla Schwarzeneggera będzie to pierwsza główna rola w serialu telewizyjnym.

Akcja serialu rozgrywać ma się w różnych zakątkach świata. Będzie to historia ojca i córki. Ta dwójka wplącze się w poważną szpiegowską aferę. Oboje bez wzajemnej wiedzy pracują dla CIA. Kiedy zorientują się, że tak naprawdę nic o sobie nie wiedzą, zmuszeni zostaną do współpracy, a co za tym idzie rozwiązania rodzinnych problemów.

W córkę Schwarzeneggera wcieli się Monica Barbaro. Za serial odpowiada Nick Santory. Nie znany jest jeszcze oficjalny tytuł produkcji.

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Will i Grace – David Schwimmer gościnnie w drugim sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.