SpaceX – Channing Tatum wyprodukuje serial o firmie Elona Muska

14 października 2020 | Newsy

Channing Tatum został producentem wykonawczym serialu, który opowie o największym wizjonerze naszych czasów i jego kosmicznej firmie. Mowa oczywiście o Elonie Musku i firmie SpaceX, która zajmuje się prywatną eksploracją kosmosu.

Projekt, w który zaangażował się Tatum powstanie dla stacji HBO i ma być limitowaną, sześcioodcinkową serią. Jego fabuła opierać będzie się o książkę Ashlee Vance. Zobaczymy jak doszło do zapoczątkowania całkowicie nowej ery jeśli chodzi o loty w kosmos. Dowiemy jak w jaki sposób grupa wybranych inżynierów stworzyła i uruchomiła pierwszą rakietę SpaceX, co doprowadziło do tegorocznego załogowego startu statku Falcon 9.

Scenariusz do serialu napisze Doug Jung. Nie wiadomo czy Elon Musk będzie się osobiście angażował w ten projekt.

Źródło: syfy

ZOBACZ TEŻ  Rozczarowani – nowy serial animowany dla dorosłych

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!