pixel

Przeczytano:

Lepsza połowa – ruszyły zdjęcia do 2. sezonu

15 10 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Lepsza połowa to popularny serial emitowany na antenie telewizyjnej dwójki od zeszłego roku. Właśnie ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu tej komediowo-obyczajowej produkcji. W nowych odcinkach zobaczymy co najmniej dwójkę nowych bohaterów.

Do obsady serialu dołączyli Cezary Pazura w roli Mario i Olga Bołądź, która wciela się w Renatę.

Serial bardzo luźno i w dość humorystyczny sposób opowiada o codziennych losach grupy przyjaciół oraz ich pociech. Choć wszyscy dążą do osiągnięcia życiowej harmonii, to na swojej codziennej drodze napotykają wiele przeszkód i mniej lub bardziej trudnych sytuacji. Fabuła Lepszej połowy cechuje się wielowątkowością, splatając przy tym losy małżeństwa Joli i Marka Nowakowskich, z parami po przejściach – Weroniką i Aleksem oraz Anną i Zibim. Postacią która robi dużo zamieszania pomiędzy głównymi bohaterami jest powracający z zagranicy Borys, który po wielu latach stara się odbudować jakkolwiek relacje zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi.

Źródło: swiatseriali

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również