w

Lepsza połowa – ruszyły zdjęcia do 2. sezonu

000al2n9q4b9d4h1 c122 f4
fot. TVP

Lepsza połowa to popularny serial emitowany na antenie telewizyjnej dwójki od zeszłego roku. Właśnie ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu tej komediowo-obyczajowej produkcji. W nowych odcinkach zobaczymy co najmniej dwójkę nowych bohaterów.

Do obsady serialu dołączyli Cezary Pazura w roli Mario i Olga Bołądź, która wciela się w Renatę.

Serial bardzo luźno i w dość humorystyczny sposób opowiada o codziennych losach grupy przyjaciół oraz ich pociech. Choć wszyscy dążą do osiągnięcia życiowej harmonii, to na swojej codziennej drodze napotykają wiele przeszkód i mniej lub bardziej trudnych sytuacji. Fabuła Lepszej połowy cechuje się wielowątkowością, splatając przy tym losy małżeństwa Joli i Marka Nowakowskich, z parami po przejściach – Weroniką i Aleksem oraz Anną i Zibim. Postacią która robi dużo zamieszania pomiędzy głównymi bohaterami jest powracający z zagranicy Borys, który po wielu latach stara się odbudować jakkolwiek relacje zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi.

Źródło: swiatseriali

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dexter return showtime

Dexter – serial zalicza restart!

i know what you did last summer min1

Koszmar minionego lata zostanie serialem!