w

Dark sezon 3 – jest nowa zapowiedź i nowe wiadomości

louis hofmann in dark season 2
screenrant

Finałowy, trzeci, sezon popularnego, niemieckiego serialu Dark, trafi na Netflixa już 27 czerwca. Dziś poznaliśmy datę i możemy obejrzeć zwiastun.

Dark zgarnia same pozytywne opinie – zachwyca swoją mrocznością i zawiłą fabułą. Każdy kolejny sezon to coraz więcej oczekiwań. Całe szczęście zapowiedź 3. sezonu pokazuje, że nie zabranie mroku i tajemnic, a już na pewno losy bohaterów nie będą przewidywalne.

Nowy sezon to kolejne losy rodzin Kahwaldów, Tiedemannów, Dopplerów i Nielsenów. Czy uda się im rozwiązać tajemnicę miasteczka Winden? Czy uda się im przerwać pętle czasu i uratować bohaterów przed ich przeznaczeniem?

Obsada to m. in. stała ekipa – Louis Hofmann, Jördis Triebel, Lisa Vicari, Mark Waschke, Andreas Pietschmann i Lea van Acken. Ale zobaczymy też nowych aktorów – do ekipy dołączyli: Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel i Axel Werner.

3 sezon to osiem godzinnych odcinków.

Magdalena Bród

Napisane przez Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

seriale w Nowym Jorku - Plotkara

Nowa Plotkara opóźniona przez koronawirusa

lepsze zycie

Lepsze życie: będzie 5 sezon serialu