Lepsze życie: będzie 5 sezon serialu

27 maja 2020 | Newsy

j

Czy może być lepiej? FX właśnie ogłosił, że zamówił piąty sezon Lepszego życia (Better things) na sezon 2020-21. W Polsce serial można oglądać na HBO GO.

Pamela Adlon – gwiazda serialu grająca postać Sam Fox, to rozwiedziona matka trójki starająca się ogarniać życie jak najlepiej. W obsadzie zobaczymy również takich aktorów jak Mikey Madison, Hannah Alligood, Olivia Edward, Celia Imrie, Rebecca Metz i Alysia Reiner.

Czwarty sezon Lepszego życia ma około 294 000 widzów. W porównaniu z trzecim sezonem, jest to spadek o 10%. To ciekawe, że mimo to FX zdecydował się na nakręcenie kolejnego sezonu.

Z FX:

Jest to serial uznany i nagradzany, stworzony przez Pamelę Adlon i z nią w roli głównej, z gwiazdami.

A Wy jak tam? oglądacie ten serial?

ZOBACZ TEŻ  American Horror Stories - zaprezentowano część obsady

1 komentarz

  1. Amy

    Serial rewelacja! Bardzo się cieszę, że będzie 5 sezon.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!