Lepsze życie: będzie 5 sezon serialu

j
}

Data: 27 maja 2020

a

Kategorie: Newsy

Czy może być lepiej? FX właśnie ogłosił, że zamówił piąty sezon Lepszego życia (Better things) na sezon 2020-21. W Polsce serial można oglądać na HBO GO.

Pamela Adlon – gwiazda serialu grająca postać Sam Fox, to rozwiedziona matka trójki starająca się ogarniać życie jak najlepiej. W obsadzie zobaczymy również takich aktorów jak Mikey Madison, Hannah Alligood, Olivia Edward, Celia Imrie, Rebecca Metz i Alysia Reiner.

Czwarty sezon Lepszego życia ma około 294 000 widzów. W porównaniu z trzecim sezonem, jest to spadek o 10%. To ciekawe, że mimo to FX zdecydował się na nakręcenie kolejnego sezonu.

Z FX:

Jest to serial uznany i nagradzany, stworzony przez Pamelę Adlon i z nią w roli głównej, z gwiazdami.

A Wy jak tam? oglądacie ten serial?

ZOBACZ TEŻ  American Horror Stories - zaprezentowano część obsady

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

2 komentarze

  1. Amy

    Serial rewelacja! Bardzo się cieszę, że będzie 5 sezon.

    Odpowiedz
  2. Beata

    Uwielbiam serial Lepsze życie oraz Pamelę Adlon. Przeszukuję internet aby znaleźć co jeszcze z nią albo w jej reżyserii można obejrzeć. Prawie każda scena w każdym odcinku tego serialu jest dla mnie fascynująca, błyskotliwa, zabawna, mądra, głęboka….. Oglądam go już drugi raz i ciągle odkrywam nowe smaczki, które wcześniej przeoczyłam, gdyż sceny i dialogi są przesycone znaczeniami, czasem w takiej ilości lub tak subtelnymi, że łatwo je przeoczyć. Krótkie i dłuższe scenki trzeba śledzić uważnie, nie da się przy tym filmie zrobić sobie herbatę czy kanapki bez utraty znaczenia każdej sceny. Treści zawarte w tych filmikach są bardzo celne, współczesne, głębokie, wartościowe oraz …. lekko i zabawnie podane. Dla mnie majstersztyk.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.