Przeczytano:

seriale w Nowym Jorku - Plotkara

Nowa Plotkara opóźniona przez koronawirusa

26 05 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Magdalena Bród

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Reboot Plotkary to już kolejny serial, którego produkcja opóźni się przez pandemię. Zapowiada się chuda w oglądanie jesień.

Szeościosezonowy serial z 2007 roku o bogatych nastolatkach z Upper East Side, momentalnie stał się wielkim hitem. Nic więc dziwnego w tym, że HBO MAX zamówiła reebot tej produkcji. Na start poszedł sezon z 10 odcinkami. Fabuła ma się rozpocząć osiem lat po wydarzeniach oryginalnej wersji serialu. Jeszcze nie wiemy, czy gościnnie dołączy ktoś z pierwotnej obsady. Pierwsze skrzypce będą grali nowi bohaterowie.

Zatem poznamy nowe pokolenie nastolatków uczęszczających do prywatnej szkoły w Nowym Jorku. Ich losy bacznie śledzić będzie tytułowa Plotkara. Serial ma poruszać aktualnie ważne wątki, na przykład wpływ mediów społecznościowych na młodzież. Mamy też zobaczyć, co się zmieniło w Nowym Jorku.

Serial tworzą te same osoby, co pierwotną wersję – Joshua Safran, Josh Schwartz i Stephanie Savage

Zdjęcia miały się rozpocząć w marcu tego roku, ale niestety do tego nie doszło i serial nie ruszył jeszcze z fazy przedprodukcyjnej. Nie wiadomo jeszcze, kiedy rozpocznie się kręcenie. Biorąc to pod uwagę, nie ma co liczyć na serial przed 2021 rokiem.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również