w

Nowa Plotkara opóźniona przez koronawirusa

seriale w Nowym Jorku - Plotkara

Reboot Plotkary to już kolejny serial, którego produkcja opóźni się przez pandemię. Zapowiada się chuda w oglądanie jesień.

Szeościosezonowy serial z 2007 roku o bogatych nastolatkach z Upper East Side, momentalnie stał się wielkim hitem. Nic więc dziwnego w tym, że HBO MAX zamówiła reebot tej produkcji. Na start poszedł sezon z 10 odcinkami. Fabuła ma się rozpocząć osiem lat po wydarzeniach oryginalnej wersji serialu. Jeszcze nie wiemy, czy gościnnie dołączy ktoś z pierwotnej obsady. Pierwsze skrzypce będą grali nowi bohaterowie.

Zatem poznamy nowe pokolenie nastolatków uczęszczających do prywatnej szkoły w Nowym Jorku. Ich losy bacznie śledzić będzie tytułowa Plotkara. Serial ma poruszać aktualnie ważne wątki, na przykład wpływ mediów społecznościowych na młodzież. Mamy też zobaczyć, co się zmieniło w Nowym Jorku.

Serial tworzą te same osoby, co pierwotną wersję – Joshua Safran, Josh Schwartz i Stephanie Savage

Zdjęcia miały się rozpocząć w marcu tego roku, ale niestety do tego nie doszło i serial nie ruszył jeszcze z fazy przedprodukcyjnej. Nie wiadomo jeszcze, kiedy rozpocznie się kręcenie. Biorąc to pod uwagę, nie ma co liczyć na serial przed 2021 rokiem.

Magdalena Bród

Napisane przez Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

maly zgon

Nowy polski serial? Koniecznie zobacz te 4 nowe seriale polskie

louis hofmann in dark season 2 netflix

Dark sezon 3 – jest nowa zapowiedź i nowe wiadomości