Lucyfer sezon 6. oficjalnie zamówiony!

}

Data: 24 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Nareszcie się doczekaliśmy. Po wielu niepewnych informacjach Netflix oficjalnie potwierdził, iż szósty sezon bijącego rekordy popularności serialu Lucyfer powstanie. Ma ona jednak ostatecznie być tym finałowym.

lucifer 1
netflix

W poniedziałek mieliśmy pierwsze powody do radości, kiedy to platforma ogłosiła datę premiery pierwszych ośmiu odcinków piątego sezonu serialu. Ich debiut już 21 sierpnia br. Teraz kolejna dobra wiadomość. Cieszycie się z tego powodu?

Poniżej oficjalne wideo informujące o zamówieniu sezonu szóstego, które pojawiło się na stronie serialu na Twitterze.

Fabuła serialu opowiada o znudzonym i nieszczęśliwym władcy piekła Lucyferze Morningstarze, który porzuca swój tron w piekła ​​i udaje się na zasłużoną emeryturę do Los Angeles, czyli miasta upadłych aniołów. W LA zostaje właścicielem ekskluzywnego klubu nocnego Lux. Uroczy, charyzmatyczny i diabelnie przystojny Lucyfer (Tom Ellis) cieszy się ze swojej emerytury, oddając się swoim ulubionym przyjemnościom: wino, kobiety i śpiew. Główny bohater serialu pomaga policji, poprzez swoje doświadczenie i zdolności telepatyczne, wydobyć z ludzi ich najgłębsze pragnienia i myśli. Wkrótce diabeł zostaje konsultantem policji LAPD, próbując ukarać ludzi za ich zbrodnie poprzez prawo, sprawiedliwość.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Lucyfer sezon 6. - liczba odcinków z pewnością nas nie zadowoli...

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.