w

Lucyfer sezon 6. oficjalnie zamówiony!

lucifer 404 unit 01483r e1592780704969
netflix

Nareszcie się doczekaliśmy. Po wielu niepewnych informacjach Netflix oficjalnie potwierdził, iż szósty sezon bijącego rekordy popularności serialu Lucyfer powstanie. Ma ona jednak ostatecznie być tym finałowym.

lucifer 1
netflix

W poniedziałek mieliśmy pierwsze powody do radości, kiedy to platforma ogłosiła datę premiery pierwszych ośmiu odcinków piątego sezonu serialu. Ich debiut już 21 sierpnia br. Teraz kolejna dobra wiadomość. Cieszycie się z tego powodu?

Poniżej oficjalne wideo informujące o zamówieniu sezonu szóstego, które pojawiło się na stronie serialu na Twitterze.

Fabuła serialu opowiada o znudzonym i nieszczęśliwym władcy piekła Lucyferze Morningstarze, który porzuca swój tron w piekła ​​i udaje się na zasłużoną emeryturę do Los Angeles, czyli miasta upadłych aniołów. W LA zostaje właścicielem ekskluzywnego klubu nocnego Lux. Uroczy, charyzmatyczny i diabelnie przystojny Lucyfer (Tom Ellis) cieszy się ze swojej emerytury, oddając się swoim ulubionym przyjemnościom: wino, kobiety i śpiew. Główny bohater serialu pomaga policji, poprzez swoje doświadczenie i zdolności telepatyczne, wydobyć z ludzi ich najgłębsze pragnienia i myśli. Wkrótce diabeł zostaje konsultantem policji LAPD, próbując ukarać ludzi za ich zbrodnie poprzez prawo, sprawiedliwość.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 4

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) – zwiastun 2. sezonu

stateless limitedseries episode4 00 46 42 12r

Bezpaństwowcy – zwiastun serialu o czwórce imigrantów