Heather Locklear

Czy w Modzie na Sukces wystąpi Heather Locklear?

Heather Locklear pamiętają wszyscy za sprawą jej głośnych ról. W latach 1981-1989 i 1991 grała odważną Sammy Jo Carrington w Dynastii. W roku 1993 dołączyła do obsady Melrose Place jako żelazna Amanda Woodward, aby ratować je przed zdjęciem anteny, co jej się udało i  grała w nim aż do 1999 roku. To potwierdziło status gwiazdy urodzonej w 1961 roku aktorki, która wystąpiła ponadto w takich hitach jak TJ Hooker czy Spin City.

heather locklear
Heather Locklear

Moda na Sukces to niekwestionowana królowa oper mydlanych. Stacja CBS emituje ją od 1987 roku. Widownia kocha zwłaszcza kobiece postaci, które występują od początku lub niemal od początku. Chodzi oczywiście o Brooke Logan graną przez Katherine Kelly Lang oraz o Taylor Hayes graną przez Hunter Tylo. Ostatnio pojawiają się pogłoski jakoby do obsady chciano dołączyć Heather Locklear. Problem polega na tym, iż Heather Locklear, pomimo że jest aktorką telewizyjną, to ma na swoim koncie poważne role. Otóż grała w operach mydlanych nocnych, a więc tych z wyższej półki, emitowanych wieczorami raz w tygodniu. Moda na Sukces to z kolei opera mydlana dzienna, a więc pomimo swojej popularności ta z niższej półki, emitowana codziennie za dnia.

O tym, że Heather Locklear zasili obsadę Mody na Sukces plotkowano od dawna. Chociażby w 2006 roku, gdy wprowadzano postać Donny Logan, siostry Brooke Logan, aczkolwiek ostatecznie zagrała ją Jennifer Gareis. Po raz kolejny w 2011 roku, gdy wskrzeszano postać Karen Spencer, siostry Caroline Spencer, ostatecznie zagrała ją ponownie Joanna Johnson. Czy tym razem to również okaże się jedynie plotką?!

Może ci się spodobać również
1 komentarz
  1. Patryk Augustowski pisze

    W sumie to by mi było jej szkoda jakby trafiła do Mody na Sukces. Powinna grać w nowej Dynastii!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.