Dziedzictwo Jowisza – żadne dziedzictwo nie trwa wiecznie – zobaczcie zwiastun!

}

Data: 8 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix zaprezentował pełny zwiastun swojego nowego superbohaterskiego serialu Dziedzictwo Jowisza. Czy młodzi poradzą sobie z swoim dziedzictwem?

Pierwsze pokolenie superbohaterów, którzy przez niemal wiek czuwali nad bezpieczeństwem ludzkości, musi teraz przekazać pałeczkę swoim dzieciom. Ciśnienie nieuchronnie rośnie, gdy młodzi superbohaterowie chcą za wszelką cenę udowodnić, na co ich stać i próbują dorównać legendarnej sławie swoich rodziców – i sprostać ich wysokim standardom.

Produkcja ta jak większość tych superbohaterskich opiera się na graficznych powieściach. Za komiksowe zeszyty odpowiadają Mark Miller i Frank Quitely.

W główne role wcielą się: Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade i Matt Lanter.

Premiera serialu Dziedzictwo Jowisza już 7 maja 2021 roku. Pierwszy sezon składa się z ośmiu odcinków.

Zapoznajcie się także z nowym plakatem promującym serial.

Źródło: youtube

ZOBACZ TEŻ  Two Sentence Horror Stories – zobaczcie pierwszą zapowiedź nowej antologii!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.