Moda na sukces (ang. The Bold and the Beautiful, w skrócie B&B, dosł. Śmiali i piękni) to amerykański serial – opera mydlana. Serial był emitowany w prawie 100 krajach, dzięki czemu został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa. W 2008 roku serial oglądany był przez 26,2 mln ludzi na całym świecie. 

Serial Moda na sukces opowiada o losach rodziny Forresterów, którzy prowadzą słynny dom mody w LA. Wyjątkowo głową rodziny jest kobieta-silna i charyzmatyczna Stephanie Forrester (w tej roli Susan Flannery), która przed laty miała spór z inną wpływową rodziną – rodziną Loganów. Jej przedstawicielkami są Brooke (Katherine Kelly Lang), Donna (Jennifer Gareis) oraz Katie (Heather Tom). Syn Stephanie – Ridge – po wielu perypetiach miłosnych wiąże się z Brooke. Historia podobna do Romea i Julii. 😉 Serialowa para była już wcześniej w związkach, z których mają dzieci. Ich rola oraz historie rozwijają się na przełomie 8000 odcinków. 

Moda na sukces – ciekawostka.
W
 Polsce emisja serialu rozpoczęła się od 216 odcinka. Zapewne nikt z Was się nie zorientował, że nie jest to pierwszy odcinek. 😉 Być może dlatego, że prawie wszystkie epizody są niemalże identyczne.