Drugi sezon Santa Clarita Diet już na Netflixie!

j
}

Data: 23 marca 2018

a

Kategorie: Newsy

Przygód morderczej rodziny ciąg dalszy… Hammondowie wracają do Netflixa z drugim sezonem serialu Santa Clarita Diet.

Sheila (Drew Barrymore) i Joel (Timothy Olyphant) to małżeństwo, które utrzymuje się z handlu nieruchomościami. Prowadzą oni średnio wyjątkowe życie, ale za to jak ciekawe, życie wraz ze swoją córką Aby (Liv Hewson).

Pewnego dnia życie rodziny diametralnie się zmieniło. Stało się coś, czego nikt się nie spodziewał – Sheila umiera w niewyjaśniony sposób, a następnie wraca zza światów i staje się zombie. By przeżyć potrzebuje świeżego ludzkiego mięsa. Jako agentka nieruchomości mająca ciągle kontakt z ludźmi musi stale kontrolować swój apetyt.

Santa Clarita Diet

Źródło: nytimes

Drugi sezon serialu Santa Clarita Diet rozpoczyna się w tym samym miejscu, w którym zakończył się sezon pierwszy. „Choroba” Sheili jest już w zaawansowanym stadium i potrzebuje jeszcze większej ilości ludzkiego mięsa. Mimo to stara się desperacko prowadzić normalnie życie, tak jak każdy inny człowiek.

Mordercze umiejętności Hammondów stają się coraz lepsze. Niestety rosnąca liczba zaginionych mieszkańców Santa Clarita nie ma prawa zostać niezauważona. Rodzina postanawia podjąć walkę z wirusem, by zapobiec jego rozprzestrzenianiu. Ich celem jest uratowanie całej ludzkości.

Premiera drugiego sezonu serialu doczekała się również wyjątkowej imprezy, na której pojawiła się cała obsada z Santa Clarita – Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Skyler Gisondo oraz inni.

Santa Clarita Diet Sezon 2

Źródło: Netflix

Organizatorzy zaserwowali swoim gościom sok z kroplówek, bar tlenowy oraz przysmaki w stylu Santa Clarita.

Santa Clarita Diet Sezon 2

Źródło: Netflix

Drugi sezon dostępny jest na platformie Netflix: https://www.netflix.com/santaclaritadiet.

ZOBACZ TEŻ  The Final Girl Support Group – HBO Max już pracuje nad adaptacją powieści z gatunku slashera

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.