w

Drugi sezon Santa Clarita Diet już na Netflixie!

Santa Clarita Diet
Źródło: Netflix

Przygód morderczej rodziny ciąg dalszy… Hammondowie wracają do Netflixa z drugim sezonem serialu Santa Clarita Diet.

Sheila (Drew Barrymore) i Joel (Timothy Olyphant) to małżeństwo, które utrzymuje się z handlu nieruchomościami. Prowadzą oni średnio wyjątkowe życie, ale za to jak ciekawe, życie wraz ze swoją córką Aby (Liv Hewson).

Pewnego dnia życie rodziny diametralnie się zmieniło. Stało się coś, czego nikt się nie spodziewał – Sheila umiera w niewyjaśniony sposób, a następnie wraca zza światów i staje się zombie. By przeżyć potrzebuje świeżego ludzkiego mięsa. Jako agentka nieruchomości mająca ciągle kontakt z ludźmi musi stale kontrolować swój apetyt.

snt2 750x430
Źródło: nytimes

Drugi sezon serialu Santa Clarita Diet rozpoczyna się w tym samym miejscu, w którym zakończył się sezon pierwszy. „Choroba” Sheili jest już w zaawansowanym stadium i potrzebuje jeszcze większej ilości ludzkiego mięsa. Mimo to stara się desperacko prowadzić normalnie życie, tak jak każdy inny człowiek.

Mordercze umiejętności Hammondów stają się coraz lepsze. Niestety rosnąca liczba zaginionych mieszkańców Santa Clarita nie ma prawa zostać niezauważona. Rodzina postanawia podjąć walkę z wirusem, by zapobiec jego rozprzestrzenianiu. Ich celem jest uratowanie całej ludzkości.

Premiera drugiego sezonu serialu doczekała się również wyjątkowej imprezy, na której pojawiła się cała obsada z Santa Clarita – Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Skyler Gisondo oraz inni.

santa4 750x430
Źródło: Netflix

Organizatorzy zaserwowali swoim gościom sok z kroplówek, bar tlenowy oraz przysmaki w stylu Santa Clarita.

santa3 750x430
Źródło: Netflix

Drugi sezon dostępny jest na platformie Netflix: https://www.netflix.com/santaclaritadiet.

Kamil Siegień

Napisane przez Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Seria Niefortunnych Zdarzeń

Seria niefortunnych zdarzeń już 30 marca!

heather locklear 150x150

Czy w Modzie na Sukces wystąpi Heather Locklear?