w

Wejście nowej Alexis robi wrażenie – sprawdźcie! [SPOILER]

dyn116a 0360b

Rebooty klasyków nie zawsze wychodzą dobrze, czasami jednak twórcom się udaje z odpowiednim umiarem i wyczuciem stworzyć nową wersję serialu sprzed lat. Trafnie dawkując sentyment z tym co nowe. Udało się to twórcom nowej Dynastii.

Pojawienie się Alexis, byłej żony Blake’a Carringtona było dla pierwowzoru Dynastii wielkim wydarzeniem. Pojawiła się tam z zaskoczenia, w momencie kiedy jej syn Steven był sądzony, a cała rodzina zasiadała na sali sądowej go wspierając.

W nowej Dynastii nie obyło się bez równie wielkich emocji oraz nawiązań do pierwowzoru – zasłonięta twarz Alexis, wielki moment dla całej rodziny (pogrzeb starego Carringtona), a nawet te same słowa Fallon. Wszystko to sprawiło, że wejście nowej Alexis było idealne i mocne, a matka Carringtonów z pewnością nie raz zamiesza w życiu rodziny. Tym bardziej, że aktorka odgrywająca rolę nowej Alexis – Nicollette Sheridan znana jest z ról, wyuzdanych, ale eleganckich awanturniczek.

Alexis pojawia się w 3 minucie, możecie jednak zobaczyć całość sceny pogrzebowej – warto!

Patryk Augustowski

Napisane przez Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

heather locklear 150x150

Czy w Modzie na Sukces wystąpi Heather Locklear?

onedatatatime 150x150

Będzie 3 sezon “One Day at a Time”