Wejście nowej Alexis robi wrażenie – sprawdźcie! [SPOILER]

26 marca 2018 | Newsy

Rebooty klasyków nie zawsze wychodzą dobrze, czasami jednak twórcom się udaje z odpowiednim umiarem i wyczuciem stworzyć nową wersję serialu sprzed lat. Trafnie dawkując sentyment z tym co nowe. Udało się to twórcom nowej Dynastii.

Pojawienie się Alexis, byłej żony Blake’a Carringtona było dla pierwowzoru Dynastii wielkim wydarzeniem. Pojawiła się tam z zaskoczenia, w momencie kiedy jej syn Steven był sądzony, a cała rodzina zasiadała na sali sądowej go wspierając.

W nowej Dynastii nie obyło się bez równie wielkich emocji oraz nawiązań do pierwowzoru – zasłonięta twarz Alexis, wielki moment dla całej rodziny (pogrzeb starego Carringtona), a nawet te same słowa Fallon. Wszystko to sprawiło, że wejście nowej Alexis było idealne i mocne, a matka Carringtonów z pewnością nie raz zamiesza w życiu rodziny. Tym bardziej, że aktorka odgrywająca rolę nowej Alexis – Nicollette Sheridan znana jest z ról, wyuzdanych, ale eleganckich awanturniczek.

Alexis pojawia się w 3 minucie, możecie jednak zobaczyć całość sceny pogrzebowej – warto!

ZOBACZ TEŻ  7 legendarnych dzieł Aarona Spellinga

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram