Cobra Kai – pierwsze zdjęcia z 4. sezonu

}

Data: 10 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pierwsze zdjęcia z wyczekiwanego 4. sezonu serialu Cobra Kai, który na platformie zadebiutuje już 31 grudnia.

Poniższe fotografie dają nam pierwsze spojrzenie na wspólne treningi Johnny’ego i Daniela. Widoczny jest na nich także Terry Silver, który zalicza wielki powrót. W bohatera tego wciela się Thomas Ian Griffith.

W czwartym sezonie Cobra Kai poznamy następstwa pełnego akcji finału trzeciej serii, kiedy to Johnny i Daniel połączyli siły, aby pokonać Johna Kreese podczas turnieju All Valley Karate. Utworzyli oni sojusz, ale Kreese też werbuje swojego dawnego przyjaciela – Silvera, który za wszelką cenę będzie chciał pomóc mu w pokonaniu tej dwójki.

Pierwotnie za serial Cobra Kai odpowiadało Youtube. Gdy serwis ten zmienił swoją politykę produkcji groziła kasacja. Uratował ją Netflix, emitując już na swoich serwerach trzeci sezon jeszcze wyprodukowany przez Youtube. Nadchodząca czwarta seria jest pierwszą za którą w całości odpowiada już streamer. W zamówieniu jest już także piąty sezon.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai – data premiery 4. sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.