The First Lady – pierwsze zdjęcia z antologii Showtime

}

Data: 10 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia promujące antologiczną serię Showtime The First Lady. Serial ten ukazać ma wielki wpływ pierwszych dam Ameryki na politykę tego kraju.

Poniższe fotografie dają nam pierwsze spojrzenie na postaci, w które wcielają się Viola Davis, Michelle Pfeiffer, Gillian Anderson, O.T. Fagbenle i Dakota Johnson. Portretują oni odpowiednio Michelle Obamę, Betty Ford, Eleanor Roosevelt, Baracka Obamę i Susan Ford.

The First Lady w mediach opisywany jest jako amerykańska wersja brytyjskiego serialu The Crown. Obecnie ekipa znajduje się w stanie Georgia, gdzie umiejscowiony jest plan. Premiera serialu zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2022 roku.

Akcja serialu The First Lady w dużej mierze rozegra się we wschodnim skrzydle Białego Domu, gdzie zapadło wiele zmieniających świat decyzji, a na dużą część z nich wpływ miały charyzmatyczne pierwsze damy Ameryki. Pierwszy sezon w całości skupi się na postaciach trzech kobiet – Eleanor Roosevelt, Michelle Obamie i Betty Ford.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Gotham sezon 5. – zobaczcie plakat finału ostatniego sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.