Tropiciele – finałowy sezon serialu HBO Max z premierą w styczniu

}

Data: 10 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Włodarze platformy HBO Max ogłosili datę premiery piątego i zarazem finałowego sezonu komediowego serialu Tropiciele. Produkcja z dziesięcioma nowymi odcinkami powróci już 7 stycznia 2022 roku. Tego dnia do serwisu zostanie dodany cały sezon.

Tropiciele to mroczna komedia z kryminalnymi wątkami. Są tajemnicze zniknięcia, chaotycznie prowadzone śledztwa, błędne oskarżenia, porwania itp. Produkcja znana jest z niczym nie poskromionej satyry na kulturę milenijną.

W czwartym sezonie Dory uwięziona została przez swojego psychopatycznego prześladowcę Chipa, co zmusiło Drew, Elliotta i Portię do ponownego zostania detektywami. W finałowej serii Dory rozpocznie biznesową współpracę z miliarderem technologicznym Tunnelem Quinnem, w tej roli Jeff Goldblum.

W głównej obsadzie powracają Alia Shawkat jako Dory, John Reynolds jako Drew, John Early jako Elliott i Meredith Hagner jako Portia.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Agenci T.A.R.C.Z.Y. - zobaczymy jeszcze dwa sezony

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.