Cobra Kai – data premiery 4. sezonu!

}

Data: 27 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Fani serialu Cobra Kai, mamy dla Was bardzo dobre wieści. Tegorocznego Sylwestra możecie spędzić przed telewizorem. Czwarty sezon serialu przejętego przez Netflix zadebiutuje już 31 grudnia.

Poniżej zapoznać możecie się z nowym materiałem filmowym promującym produkcję, który to ukazuje powrót turnieju All Valley. Walka w dolinie rozgorzeje na nowo. Zawiążą się nowe sojusze, a gra będzie toczyć się o najwyższe stawki. Kto zostanie zwycięzcą i zgarnie całą pulę?

Serial ten to kontynuacja przygód znanego z filmów Karate Kid chłopca o imieniu Daniel LaRusso. Jego akcja dzieje się na kilkanaście lat po wydarzeniach z serii filmów, jednak konflikt między dwoma panami Danielem i Johnny’m Lawrence nie zmalał. W głównych bohaterów ponownie wcielają się Ralph Macchio i Wiliiam Zabka.

W czwartym sezonie Cobra Kai poznamy następstwa pełnego akcji finału trzeciej serii, kiedy to Johnny i Daniel połączyli siły, aby pokonać Johna Kreese podczas turnieju All Valley Karate. Utworzyli oni sojusz, ale Kreese też werbuje swojego dawnego przyjaciela – Silvera, który za wszelką cenę będzie chciał pomóc mu w pokonaniu tej dwójki.

Czwarty sezon wprowadzi dwie nowe postacie. Będą to Kenny – w tej roli Dallas Dupree Young i Devon – w tej roli Oona O’Brien.

Pierwotnie za serial Cobra Kai odpowiadało Youtube. Gdy serwis ten zmienił swoją politykę produkcji groziła kasacja. Uratował ją Netflix, emitując już na swoich serwerach trzeci sezon jeszcze wyprodukowany przez Youtube. Nadchodząca czwarta seria jest pierwszą za którą w całości odpowiada już streamer. W zamówieniu jest już także piąty sezon.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Cobra Kai zmierza na Netflix. Zobaczcie zapowiedź.

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.