CBS rezygnuje ze Strefy mroku!

26 lutego 2021 | Newsy

Stacja CBS poinformowała, iż rezygnuje z dalszego kontynuowania serialu Strefa mroku. Produkcja ta doczekała się dwóch sezonów.

Za serię odpowiada Jordan Peele. Serial jest nową wersją klasycznej antologii z lat 50. XX wieku, która skupiała się na nadprzyrodzonych opowieściach. Bohaterami są zwykli ludzie, którzy niespodziewanie znajdują się w bardzo dziwnych, mrocznych i nadnaturalnych sytuacjach.

Nie podano oczywiście oficjalnego powodu kasacji serialu, ale jak możemy się domyślać, z pewnością nie osiągnał on zadowalającego wyniku oglądalności. Niestety przeważnie właśnie to jest głównym powodem rezygnacji z dalszego kontynuowania produkcji.

A Wam jak podobała się nowa Strefa mroku?

Źródło: The Hollywood Reporter

ZOBACZ TEŻ  Strefa mroku – nowe nazwiska w obsadzie

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram