O-T Fagbenle jako Obama w nowym serialu Showtime

}

Data: 26 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Antologiczny serial Showtime o wpływie i życiu pierwszych dam Ameryki dalej kompletuje swoją obsadę. Nareszcie dowiedzieliśmy się kto wcieli się w jednego z ostatnich prezydentów USA Baracka Obamę.

Obamę w pierwszym sezonie serialu The First Lady sportretuje O-T Fagbenle, aktor znany m.in. z serialu Opowieść podręcznej.

Wcześniej swoje angaże otrzymali Gillian Anderson, Viola Davis, Jayme Lawson, Michelle Pfeiffer, Kristine Froseth, Judy Greer, Rhys Wakefield i Aaron Eckhart.

Pierwszy sezon The First Lady skupi się na trzech wielkich kobietach amerykańskiej polityki – Beety Ford, Eleanor Roosevelt i Michelle Obamie.Akcja serialu w dużej mierze rozegra się we wschodnim skrzydle Białego Domu, gdzie zapadło wiele zmieniających świat decyzji, a na dużą część z nich wpływ miały charyzmatyczne pierwsze damy Ameryki.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Plakat i data premiery serialu Dzień żywych trupów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.