w

Strefa mroku – nowe nazwiska w obsadzie

Strefa mroku

Do obsady nowej wersji antologicznego serialu Strefa mroku dołączyły cztery nowe osoby – Taissa Farmiga, Luke Kirby, ike Barinholtz i Rhea Seehorn.

Na tą chwilę obsada serialu liczy już dość pokaźną liczbę nazwisk. Oprócz wyżej wymienionych w produkcji wystąpią John Cho, Sanaa Lathan, Kumail Nanjiani, Adam Scott, Allison Tolman, Greg Kinnear, DeWanda Wise, Jessica Williams, Steven Yeun i Jacob Tremblay.

Autorem scenariusza i showrunnerem jest Marco Ramirez. Gospodarzem serii został Jordan Peel. Serial wyprodukowany zostanie przez CBS Television Studios we współpracy z firmą Peela Monkeypaw i Genre Films Simona Kinberga.

Strefa mroku to kultowy już serial nadawany w latach 1959-1964. Opowiadał o zwykłych ludziach, którym przytrafiały się niezwykłe historie. Idealnie łączył elementy horroru i science-fiction, nie szczędząc także wątków ironicznych. Powstała też wersja kinowa cyklu. W 1983 roku Spielberg był reżyserem jednego z segmentów filmu Strefa mroku.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Agenci Tarczy

Agenci T.A.R.C.Z.Y. sezon 6. – jest pierwsza zapowiedź!

Krypton

Krypton sezon 2. – dwa nowe plakaty promocyjne!