Strefa mroku – nowe nazwiska w obsadzie

}

Data: 29 stycznia 2019

a

Kategorie: Newsy

Do obsady nowej wersji antologicznego serialu Strefa mroku dołączyły cztery nowe osoby – Taissa Farmiga, Luke Kirby, ike Barinholtz i Rhea Seehorn.

Na tą chwilę obsada serialu liczy już dość pokaźną liczbę nazwisk. Oprócz wyżej wymienionych w produkcji wystąpią John Cho, Sanaa Lathan, Kumail Nanjiani, Adam Scott, Allison Tolman, Greg Kinnear, DeWanda Wise, Jessica Williams, Steven Yeun i Jacob Tremblay.

Autorem scenariusza i showrunnerem jest Marco Ramirez. Gospodarzem serii został Jordan Peel. Serial wyprodukowany zostanie przez CBS Television Studios we współpracy z firmą Peela Monkeypaw i Genre Films Simona Kinberga.

Strefa mroku to kultowy już serial nadawany w latach 1959-1964. Opowiadał o zwykłych ludziach, którym przytrafiały się niezwykłe historie. Idealnie łączył elementy horroru i science-fiction, nie szczędząc także wątków ironicznych. Powstała też wersja kinowa cyklu. W 1983 roku Spielberg był reżyserem jednego z segmentów filmu Strefa mroku.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  107 nominacji do nagród Emmy dla HBO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.