Spoza układu sezon 2. – zobaczcie zapowiedź kolejnych szalonych przygód czwórki kosmitów

}

Data: 25 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Na równo miesiąc przed premierą drugiego sezonu animowanego serialu Spoza układu platforma Hulu opublikowała nowy materiał filmowy ukazujący nam jeszcze więcej szalonych przygód czwórki kosmitów.

Fabuła serialu skupia się na czwórce kosmitów, którzy musieli uciec ze swojego niszczejącego świata na Ziemię. Wprowadzają się do domu na amerykańskich przedmieściach i próbują żyć na nowej planecie. Dzieli ich postrzeganie tego świata, a ich misją jest ochrona superkomputera, który pewnego dnia ewoluuje do swojej prawdziwej formy. W drugiej serii staną oni przed szansą opuszczenia Ziemi.

Spoza układu pochodzi od twórcy kultowej serii Ricky i Morty – Justina Roilanda. Współpracuje on z Mike McMahanem i Joshem Bycelem.

Premiera nowych epizodów tej animacji dla dorosłych już 26 marca 2021 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Sex Education – 2. sezon zamówiony przez Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.