Bridgertonowie – Rupert Evans w obsadzie!

}

Data: 31 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Powiększyła się obsada drugiego sezonu serialu Shondy Rhomes Bridgertonowie. Angaż otrzymał Rupert Evans, który wcieli się w kluczową postać, głowę arystokratycznego rodu, ojca ósemki dzieci – Edmunda Bridgertona.

Edmund Bridgerton to kochający i oddany rodzinie mąż Violet Bridgerton. Zmarł w wieku zaledwie 38 lat po reakcji alergicznej na jad pszczoły. Jego najstarszy syn Anthony miał wtedy 18 lat. Musiał on niespodziewanie przejąć rolę głowy rodziny.

Drugi sezon ukaże nam historię wydarzeń, które ukształtowały Anthony’ego. Będziemy także świadkami poszukiwania dla niego idealnej partnerki. Swatką brata zostanie Daphne.

Serial inspirowany jest bestsellerowymi powieściami autorstwa Julii Quinn. Akcja Bridgertonów rozgrywa się w Londynie w czasach regencji. Poznajemy bogate, pełne przepychu i romansu życie kobiet i mężczyzn z londyńskiej elity. Wszystko to opowiedziane zostaje z poziomu losów potężnej tytułowej rodziny.

Pierwszy sezon, który zadebiutował pod koniec ubiegłego roku dostępny jest w serwisie Netflix.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Oryginalne hobby serialowych bohaterów - 7 propozycji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.