Plotkara – pierwszy materiał wideo promujący reboot!

31 maja 2021 | Newsy

Platforma HBO Max, dla której powstaje reboot słynnej Plotkary, opublikowała pierwszy materiał filmowy promujący produkcję. Możecie zapoznać się z nim poniżej.

Jak na razie zamówiony został jeden 10-odcinkowy sezon. Jego fabuła rozpoczyna się osiem lat po wydarzeniach z oryginalnej wersji serialu. Pierwsze skrzypce będą grali nowi bohaterowie. Poznamy zatem nowe pokolenie nastolatków uczęszczających do prywatnej szkoły w Nowym Jorku. Ich losy bacznie śledzić będzie tytułowa Plotkara. Serial ma poruszać aktualnie ważne wątki, na przykład wpływ mediów społecznościowych na młodzież. Mamy też zobaczyć, co się zmieniło w Nowym Jorku.

W obsadzie nowej Plotkary znajdują się Whitney Peak, Jordan Alexander, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Thomas Doherty, Eli Brown, Zion Moreno, Savannah Smith i Tavi Gevinson.

Premiera serialu już 8 lipca 2021 roku.

Poniżej plakaty z głównymi bohaterami.

gossip girl zoya
fot. HBO Max/na zdjęciu Whitney Peak
gossip girl obie
fot. HBO Max/na zdjęciu Eli Brown
gossip girl monet
fot. HBO Max/na zdjęciu Savannah Smith
gossip girl
fot. HBO Max/na zdjęciu Thomas Doherty
gossip girl luna
fot. HBO Max/na zdjęciu Zion Moreno
gossip girl kate
fot. HBO Max/na zdjęciu Tavi Gevinson
gossip girl julien
fot. HBO Max/na zdjęciu Jordan Alexander
gossip girl audrey 1
fot. HBO Max/na zdjęciu Emily Alyn Lind
gossip girl aki 1
fot. HBO Max/na zdjęciu Evan Mock

Źródło: screenrant, comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Co stanie się z Samanthą w kontynuacji Seksu w wielkim mieście?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram