Peaky Blinders – zakończono prace nad finałowym sezonem!

}

Data: 31 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Na oficjalnym koncie serialu na Twitterze pojawił się wpis informujący o zakończeniu prac na planie szóstego i zarazem finałowego sezonu serialu Peaky Blinders. Twórcy zapowiadają, iż seria ta będzie epicka.

Zdjęcia do finałowego sezonu rozpoczęły się w połowie stycznia. Twórcą Peaky Blinders jest Steven Knight. Akcja tego kryminalnego serialu toczy się na ulicach Birmingham. Główny bohater to Tommy Shelby, który należy do wpływowej gangsterskiej rodziny. Śledzimy jego ewolucję, jak z władcy półświatka staje się prawowitym biznesmenem i członkiem parlamentu.

Szósty sezon nie będzie naszym ostatnim spotkaniem z Tommym i innymi postaciami. Całość historii zakończyć się ma pełnometrażowym filmem. Knight podobno od początku miał takie plany na serię. Uważa on także, iż film otworzy nowe drzwi do potencjalnych spin-offów.

Za kamerą szóstego sezonu stanął Anthony Byrne. W obsadzie powracają m.in. Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson, Sophie Rundle i Finn Cole. Nowe twarze tej serii to James Frecheville, Conrad Khan i Amber Anderson.

Data premiery finałowej serii nie jest jeszcze znana. Dotychczasowe pięć sezonów dostępne jest na platformie Netflix.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Peaky Blinders – recenzja sezonu 5. – Do biegu, gotowi, start!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.