American Horror Story: Double Feature – przerażający plakat i zwiastun 10. sezonu

}

Data: 28 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Nadchodzący dziesiąty sezon antologii Ryana Murphy’ego zapowiada się przerażająco. W sieci zadebiutowała właśnie minutowa zapowiedź, która daje nam bliższe spojrzenie na dwójkę nadnaturalnych istot, które będą siać terror.

W nowej serii wystąpią kosmici i dziwne syreny z przerażająco ostrymi zębami. Nie wiadomo w jaki sposób historia połączy te dwa oddalone od siebie stworzenia, ale z pewnością znając Murphy’ego będziemy zaskoczeni.

American Horror Story: Double Feature składać będzie się z dwóch części. Pierwsza z nich nosi tytuł Czerwona Fala, a druga Dolina Śmierci. Potwierdza się więc to co mówił twórca antologii, iż jedna historia rozgrywać będzie się nad morzem, druga na ziemi.

Jak na razie to wszystko co wiemy o dziesiątym sezonie tej serii. Większe szczegóły fabularne nadal trzymane są w tajemnicy.

Premiera serialu już 25 sierpnia 2021 roku.

Poniżej zerknijcie jeszcze jak prezentuje się najnowszy plakat promujący produkcję.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Umbrella Academy sezon 2. - pełna akcji scena otwierająca sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.