The Umbrella Academy sezon 2. – pełna akcji scena otwierająca sezon!

30 lipca 2020 | Newsy

Netflix pokazał światu pierwsze trzy minuty otwierające nowy sezon serialu. Będzie wybuchowo, bowiem bohater ląduje w samym centrum atomowej wojny.

https://www.youtube.com/watch?v=CN0zMtmxvTs

Wydarzenia z pierwszego sezonu wygenerowały alternatywną linię czasową, w której to Sowieci atakują Amerykę. Nasi bohaterowie rozrzuceni są na przestrzeni trzech lat od 1960 roku. Piątka ląduje w samym środku atomowej katastrofy. Cała grupa musi ponownie się zebrać, zapobiec tej katastrofie oraz tej, która ma mieć miejsce w teraźniejszości.

Premiera 2. sezonu serialu już jutro, tj. 31 lipca na platformie Netflix.

Co sądzicie o otwierającej scenie?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Seriale Sci Fi Netflix - 7 najlepszych propozycji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!