Walka z Goliatem – data premiery finałowego sezonu

}

Data: 28 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Amazon Prime Video opublikował datę premiery czwartego i zarazem finałowego sezonu prawniczego dramatu Walka z Goliatem. W roli głównej zdobywca Oscara Billy Bob Thornton.

Thornton wciela się w amoralnego i przegranego w swoim zawodzie prawnika Billy’ego McBride. Po swojej klęsce stara się on odkupić swoje winy walcząc z niesprawiedliwym systemem prawnym i z gigantyczną korporacją prawniczą, którą niegdyś sam stworzył.

W czwartym sezonie Billy wraz z Patty (w tej roli Nina Arianda) postarają się obalić firmę zajmującą się produkcją opioidów. Na próbę wystawiona zostanie lojalność i przyjaźń tej dwójki. W świecie, w którym za pieniądze można kupić wszystko, nawet sprawiedliwość, oboje będą musieli zaryzykować, aby zrobić to co według nich jest słuszne.

Premiera finału serialu Walka z Goliatem już 24 września 2021 roku.

Poniżej pierwsze zdjęcie promujące ostatni sezon.

goliath
fot. amazon

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Fear the Walking Dead powraca z drugą częścią 6 sezonu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.