Only Murders in the Building – pełny zwiastun serialu Hulu

}

Data: 28 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu prezentuje pełną zapowiedź swojego nowego serialu Only Murders in the Building. To kryminalna komedia z Steve Martinem, Martinem Shortem i Seleną Gomez w rolach głównych.

Sportretują oni niecodzienne trio – Charlesa, Olivera i Mabel, amatrów detektywów, będących wielbicielami prawdziwych zbrodni. Pewnego dnia zostają wciągnięci w jedną ze spraw. W ich ekskluzywnym apartamentowcu na Upper West Side dochodzi do makabrycznej śmierci. Trio podejrzewa morderstwo. Wykorzystując swoje zainteresowania i wiedzę postanawiają znaleźć mordercę. Okazuje się, że budynek skrywa dawne tajemnice, a zabójca cały czas może być obok nich. Czy rozszyfrują pojawiajace się wskazówki zanim będzie za późno?

Za serial odpowiadają Steve Martin i John Hoffman. W obsadzie oprócz wyżej wspomnianych znajdują się także Nathan Lane, Aaron Dominquez i Amy Ryan.

Premiera serialu już 31 sierpnia 2021 roku. Only Murders in the Building składa się z dziesięciu epizodów.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Free Meek – zapowiedź dokumentu od rapera Meek Milla!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.