AHS: Roanoke

American Horror Story: Double Feature – dwie pozaziemskie istoty na jednym plakacie

25 czerwca 2021 | Newsy

W sieci pojawił się bardzo interesujący plakat dziesiątego sezonu antologii grozy Ryana Murphy’ego American Horror Story. Szczegóły fabularne tej serii do tej pory nie są znane, a twórca do tej pory podawał jedynie szczątkowe informacje na ten temat.

Opublikowany plakat daje nam możliwość spojrzenia na dwie pozaziemskie istoty w dość intymnej sytuacji. Widzimy kosmitę i kobietę, która ze względu na swoje ostre jak brzytwa zęby może być zarówno wampirem jak i syreną. Pomiędzy nimi znajduje się tajemnicza czarna tabletka. Możemy zgadywać, iż przedmiot ten będzie miał duży wpływ na fabułę tej serii.

Sezon ten jest chyba najbardziej tajemniczym z dotychczasowych. Ma on opowiadać nie jedną, a dwie historie. Jedna z nich rozgrywać ma się na plaży, druga w morzu. To na razie tyle co wiadomo. Reszta to tylko wskazówki.

Premiera nowych odcinków American Horror Story już 25 sierpnia 2021 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Serial limitowany - co to takiego?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy