The Winchesters – Nie z tego świata doczeka się prequela

}

Data: 25 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

The CW pracuje już nad prequelem serialu Nie z tego świata. Produkcja nosić ma tytuł The Winchesters i skupiać się ma na rodzicach Deana i Sama.

Producentem wykonawczym jest Jensen Ackles, który powróci jako Dean Winchester. Będzie on narratorem opowieści. Scenariusz do serialu napisze Robbie Thompson.

The Winchesters ma być epicką, nieopowiedzianą do tej pory historią miłosną, o tym jak John poznał Mary i jak postanowił zrobić wszystko, aby ocalić swoją miłość i świat.

W serialu Nie z tego świata w Johna wcielał się Jeffrey Dean Morgan, a w Mary Samantha Smith. Ich młodsze wersje sportretowali odpowiednio Matt Cohen i Amy Gumenick. Nie wiadomo jak razie kto wcieli się w tą dwójkę w serialu The CW. Projekt jest obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [18.01.2018]

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.