supernatural

The Winchesters – Nie z tego świata doczeka się prequela

25 czerwca 2021 | Newsy

The CW pracuje już nad prequelem serialu Nie z tego świata. Produkcja nosić ma tytuł The Winchesters i skupiać się ma na rodzicach Deana i Sama.

Producentem wykonawczym jest Jensen Ackles, który powróci jako Dean Winchester. Będzie on narratorem opowieści. Scenariusz do serialu napisze Robbie Thompson.

The Winchesters ma być epicką, nieopowiedzianą do tej pory historią miłosną, o tym jak John poznał Mary i jak postanowił zrobić wszystko, aby ocalić swoją miłość i świat.

W serialu Nie z tego świata w Johna wcielał się Jeffrey Dean Morgan, a w Mary Samantha Smith. Ich młodsze wersje sportretowali odpowiednio Matt Cohen i Amy Gumenick. Nie wiadomo jak razie kto wcieli się w tą dwójkę w serialu The CW. Projekt jest obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [18.01.2018]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy