Wywiad z wampirem Anne Rice jako serial!

}

Data: 25 czerwca 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja AMC rok po przejęciu praw do serii książek Anne Rice Kroniki wampirów i The Lives of the Mayfair Witches, rozpoczęła pracę nad pierwszym projektem. Oczywiście na początek serialowej adaptacji dostąpi jedna z najpopularniejszych powieści tej pisarki Wywiad z wampirem.

Chyba nie ma nikogo kto nie zna tej książki i jej wspaniałej filmowej adaptacji z 1994 roku z Tomem Cruisem, Bradem Pittem, Kristen Dunst i Antonio Banderasem w rolach głównych. Oby serial nie był gorszy, choć poprzeczka postawiona została naprawdę wysoko.

AMC zamówił pierwszy sezon, który liczyć ma osiem odcinków. Jego premiera zaplanowana jest na przyszły rok. Scenariusz napisze Rolin Jones, który będzie także showrunnerem i producentem wykonawczym. Nad całością jako jeden z producentów czuwać będzie sama Anne Rice.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wywiad z Wampirem – rola Louisa obsadzona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.