Zwiastun serialu Super Pumped: The Battle for Uber

}

Data: 28 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Po krótkim teaserze opublikowanym miesiąc temu Showtime zaprezentowało światu oficjalną zapowiedź serialu Super Pumped: The Battle for Uber. Gwiazdą produkcji jest Jospeh Gordon-Levitt.

Wideo prezentuje Gordona-Levitta, który wciela się w byłego dyrektora generalnego Ubera Travisa Kalanicka, który właśnie wkracza w świat Doliny Krzemowej i stara się zbudować firmę zajmującą się wspólnymi przejazdami.

Serial opiera się na książce Mike’a Isaaca. Skupia się on na losach Kalanicka, dyrektora i współzałożyciela firmy Uber, który został usunięty ze stanowiska. Zobaczymy jak powstała największa firma transportowa, poznamy jej wzloty i upadki i to czym się wyróżnia na tle innych współczesnych firm przewozowych.

Produkcja ta jest serialem antologicznym, a więc jego kolejne sezony skupią się na zupełnie innych historiach, które swego czasu wstrząsnęły świate show biznesu.

W obsadzie oprócz Gordona-Levitta znajdują się także Kyle Chandler, Uma Thurman, Elisabeth Shue, Kerry Bishe, Jon Bass, Bridget Gao Hollitt i Babak Tafti.

Premiera serialu 27 lutego 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Tajemnice Smallville - fani chcą kolejnych sezonów

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.