Peacemaker prawdopodobnie wróci z 2. sezonem

}

Data: 28 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Dwa tygodnie temu na HBO Max zadebiutował oczekiwany serial Jamesa Gunna Peacemaker. Jak można się było spodziewać stał się on wielkim hitem platformy. Gunn już zastanawia się nad kontynuacją.

Podczas wywiadu udzielanego dla Deadline Gunn powiedział, że istnieje duża szansa, że on i HBO będą współpracować przy drugim sezonie Peacemakera.

Jest na to naprawdę duża szansa. Jesteśmy teraz największym hitem na świecie. Program ma się wyjątkowo dobrze. – powiedział Gunn

Możliwy drugi sezon Peacemakera nie będzie jednak jedynym najbliższym projektem Gunna z uniwersum DC. Jeszcze przed premierą serialu zwrócił się on do HBO Max o zgodę na realizację kolejnego projektu z postacią z filmu Legion samobójców: The Suicide Squad. Niestety nie wiemy na razie nic o nim, bowiem jest on na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Peacemaker to spin-off wspomnianego wyżej filmu. Opowiada o tytułowym złoczyńcy, który aby osiągnąć swój cel nie cofnie się przed niczym, nie ważne ile ludzi będzie musiało zginąć. A co najciekawsze jego celem jest… pokój na świecie. Rząd USA zaciągnął go do tajnej grupy zadaniowej, która ma za zadanie unicestwić poważne zagrożenie stanowiące niebezpieczeństwo dla amerykańskich obywateli. Serial zadebiutował 13 stycznia tego roku. Jego pierwszy sezon składa się z ośmiu odcinków.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Twój Simon - będzie spin-off od Disney +!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.