smallville

Tajemnice Smallville – fani chcą kolejnych sezonów

9 maja 2018 | Newsy

j

Ruszyła petycja w sprawie przywrócenia kultowej już produkcji. Fani zmobilizowali się na portalu Change.org.

Wielbiciele Tajemnic Smallville w swojej petycji wnoszą o rozpoczęcie prac nad 11 sezonem serialu. Produkcja doczekała się kontynuacji w formie komiksu, jednak zdaniem osób zaangażowanych w akcję, zasługuje ona na telewizyjne show.

Obecnie zebrano 200 podpisów, lecz celem jest 500 głosów. Być może taka liczba zachęci Warner Bros do wznowienia serialu. Jeszcze trudniejsze od przekonania producentów okaże się nakłonienie aktorów do powrotu. Tom Welling wcielający się w Clarka Kenta powiedział niedawno, że nie chce wracać do roli w Tajemnicach Smallville.

ZOBACZ TEŻ  The Boys - jest zwiastun produkcji!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram