Barwy szczęścia odc. 2567-2571 – streszczenia

}

Data: 31 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Ciekawi co w nowych odcinkach najpopularniejszego serialu codziennego TVP2? Zapraszamy do zapoznania się z fabuła pięciu kolejnych odcinków Barw szczęścia.

Odc. 2567 – Darek chce zorganizować półkolonie piłkarskie. Gdy jednak zostaje z dziećmi sam na sam, nie ma pojęcia jak zająć się podopiecznymi. Prosi Beatę o pomoc. Następnie zwraca się z prośbą do Niedzielskiej, aby ta zatrudniła kobietę jako nauczycielkę chemii. Julita za wszelką cenę chce pozbawić Józka kontaktu z córką. Gdy Sałatka czeka na teściową, podchodzi do niego jedna z fanek – Anka. Urszula spotkanie to traktuje jako potajemną schadzkę kochanków. W tym samym czasie Natalia chce rozmówić się z Klemensem na temat intryg jakie stosują Julita i Urszula. Kępski idzie na spotkanie w sprawie nielegalnego przeszczepu wątroby. Na miejscu czeka na niego policja. Iwona dowiaduje się w jaki sposób jej ukochany chce zdobyć organ.

Odc. 2568 – Iwona zostaje przesłuchana w sprawie nielegalnego handlu organami. Hubert jest tym wstrząśnięty. Kobieta zaś broni Kępskiego. Józek namawia Gabi, by zaczęli starać się o dziecko. Plany psuje mu jednak brak rozwodu i perspektywa długiej i czasochłonnej walki w sądzie. Po treningu Sałatka ponownie spotyka Ankę. Paparazzi robi im zdjęcie. Umowa wynajmu wilii przez Gawronów dobiegła końca i Sławka traci dach nad głową.

Odc. 2569 – Sławka wprowadza się do Justina wraz z Zeusem i Brodą. To chłopakowi się nie podoba i rozmawia na ten temat z jej pracodawcami. Józek odkrywa, że w Szoku opublikowano jego zdjęcie z Anką. Tekst pod nim sugeruje, że piłkarz ma z fanką romans. Natalia żąda od Sadowskiego opublikowania sprostowania. Kępski coraz gorzej się czuje. Iwona widzi, że mężczyzna bardzo chciałby wyprostować relacje ze swoim nastoletnim synem. Kobieta postanawia porozmawiać z chłopakiem. Ich spotkanie psuje Grażyna.

ZOBACZ TEŻ  Wielkie kłamstewka – sezon 2. finałowym?

Odc. 2570 – Iwona uszkadza sobie rękę po upadku z ramy skateparku. Jakby tego było mało zjawia się u niej policja nasłana przez Grażynę. Marek ostrzega Iwonę, że może ona przez to stracić prawo do wykonywania zawodu. Justin nocuje u Madzi i Oliwki. Ma dość towarzystwa jakie na jego głowę zrzuciła Sławka. Ta zaś poszukuje nowego domu do wynajęcia, gdy go znajduje okazuje się, że konto Gawrona jest wyczyszczone. Mężczyzna padł ofiarą złodziei. Łukasz publikuje sprostowanie na łamach Szoku.

Odc. 2571 – Oliwka znajduje w Internecie więcej zdjęć Kajtka i Lily. Madzia pociesza załamaną dziewczynę, mówiąc jej, że to nic nie znaczy. Justin zaś radzi Oliwce zerwać z chłopakiem. Sławka chce, aby Jowita przyjęła ją u siebie do pracy. Dziewczyna nie chce pracować z matką, ale nie jest w stanie jej odmówić. Zeus i Broda coraz bardziej denerwują Justina. Jeden z nich chce sprzedać do mediów informację o bankructwie Ricardo. Chce też zatrudnić się w Szoku jako reporter. Beata pomaga Darkowi w prowadzeniu półkolonii. Paparazzi w dalszym ciągu śledzą Sałatkę.

Źródło: Świat seriali

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.