Zwiastun serialowej kontynuacji filmu Amerykański żigolak

}

Data: 2 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja Showtime odpowiada za serialową kontynuację filmu Amerykański żigolak z 1980 roku w reżyserii Paula Schradera. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun tego ciekawego projektu.

Film Amerykański żigolak prezentował historię męskiej prostytutki, a więc mężczyzny spełniającego zachcianki spragnionych erotycznych wrażeń bogatych, podstarzałych kobiet z Beverly Hills. Julian Kaye to mężczyzna z klasą, lecz cyniczny, który uważał swoje zajęcie za wspaniały interes.

W Juliana Kaye’a w serialu wcieli się Jon Bernthal. W filmie grał go Richard Gere. Głównego bohatera spotkamy 15 lat po tym, jak został aresztowany za morderstwo. Po latach stara się odnaleźć we współczesnym seks-biznesie Los Angeles. Jednocześnie chce także dojść do prawdy o sytuacji, która wysłała go wiele lat temu do więzienia. Julian ma także nadzieję na ponowne zejście się z Michelle, kobietą będącą jego jedyną prawdziwą miłością.

W obsadzie serialu American Gigolo znajdują się także Gretchen Mol jako Michelle, Rosie O’Donnell, Lizzie Brochere jako Isabelle, Gabriel LaBelle jako Johnny, młodsza wersja Juliana, Leland Orser jako Richard Stratton i Wayne Brady jako Lorenzo, najlepszy przyjaciel i mentor Juliana. Twórcą serialu jest David Hollander, który opuścił ten projekt w kwietniu po tym jak oskarżony został o niewłaściwe zachowanie. Jest to produkcja Paramount Television Studios.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Szkoła dla elity: Krótkie historie powracają z 2. sezonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.