Szkoła dla elity: Krótkie historie powracają z 2. sezonem

}

Data: 19 listopada 2021

a

Kategorie: Newsy

Marzenia naprawdę się spełniają. Nowe krótkie historie ze Szkoły dla elity trafią na Netflix między 15 a 23 grudnia.

Pierwszy sezon składał się z trzech 10-minutowych odcinków i opowiadał o Nadii, która wróciła do Hiszpanii na ślub siostry i nie wie czy spotkać się z Guzmanem, swoim chłopakiem na odległość.

Drugi sezon również składać ma się z trzech odcinków, które będą miały bardzo świąteczny klimat. 15 grudnia zadebiutuje odcinek o Phillipe Caye i Felipe, 20 grudnia o Samuelu i Omarze, a 23 grudnia o Patricku i jego rodzinie.

Szkoła dla elity to jeden z najpopularniejszych hiszpańskich seriali Netflixa skierowany do młodzieży. Opowiada on o nastolatkach uczęszczających do elitarnej szkoły. Gdy trafia do niej trójka biednych nastolatków, pomiędzy dwoma zderzony światami rozpoczyna się konflikt prowadzący do morderstwa. Rozpoczyna się sieć intryg, a każdy chce dowieść, że to nie on jest winny tragedii.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Szkoła dla elity – zwiastun 4. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.