Pierwszy zwiastun Gotham Knights

}

Data: 2 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja The CW opublikowała pierwszą oficjalną zapowiedź swojego nowego superbohaterskiego serialu Gotham Knights. Jeśli ciekawi Was jak wygląda Gotham bez Batmana to zapraszamy do dalszej części artykułu.

Poniższe wideo prezentuje adoptowanego syna Bruce’a Wayne’a, gdy ten staje się podejrzany o morderstwo swojego ojca. Filmik daje nam także pierwsze spojrzenie na resztę głównej obsady.

Fabuła serialu opiera się na postaciach stworzonych przez Boba Kane’a i Billa Fingera. Komiksowa seria opowiada o następstwach morderstwa Bruce’a Wayne’a aka Batmana. Zbuntowany, adoptowany syn Mrocznego Rycerza po tym tragicznym wydarzeniu zawiera nieprawdopodobny sojusz z dziećmi znanych wrogów Batmana. Wszyscy oni są wrabiani w zabicie Mrocznego Rycerza. Aby oczyścić swoje imię, walczą z przestępcami, którzy po śmierci Batmana na nowo opanowują miasto. Młodzi super-bohaterowie stają się kolejną generacją zbawicieli Gotham. Znani są jako Rycerze Gotham.

W obsadzie Gotham Knights znajdują się Fallon Smythe jako Bluebird, Tyler DiChiara jako Cullen Row, Olivia Rose Keegan jako Duela Dent, Navia Robinson jako Carrie Kelley, Oscar Morgan jako Turner Hayes, Misha Collins jako Harvey Dent i Anna Lore jako Stephanie Brown.

Premiera serialu Gotham Knights w 2023 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Dark sezon 3. - nowa, pełna mroku zapowiedź

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.