Rola klauna w Twisted Metal obsadzona!

}

Data: 2 czerwca 2022

a

Kategorie: Newsy

Kultowa rola klauna znanego jako Sweet Tooth przypadła Willowi Arnettowi. Aktor ten jest już zaangażowany w projekt jako jeden z jego producentów. Teraz jak się okazuje zobaczymy go także na ekranie.

Sweet Tooth jest twarzą serii. Jego podobizna często pojawia się na kluczowych grafikach promujących gry. Twórcy serialu jego postać opisują jako zabawnego i przerażającego bohatera, który jest niezwykle emocjonalny i tak samo przebiegły, a także kocha chaos. Miejsce znane jako Lost Vegas wykorzystuje jako teren łowiecki, po ktorym porusza się swoją sławną ciężarówką z lodami.

W obsadzie serialu Twisted Metal są także Anthony Mackie, Stephanie Beatriz, Thomas Haden Church i Neve Campbell.

Serial ma być komedią akcji. Odpowiadają za niego scenarzyści Deadpoola – Rhett Reese i Paul Wernick jako producenci, a więc spodziewać prawdopodobnie możemy się podobnego klimatu, jak w tej pełnometrażowej produkcji.

Główny bohater Twisted Metal to John Doe (Mackie) – mężczyzna, który nie ma wspomnień ze swojej przeszłości i pragnie znaleźć lepsze życie. W tym celu podejmuje się niebezpiecznej misji. Ma przez post-apokaliptyczne pustkowia przewieźć tajemniczy ładunek. Te jednak pełne są niebezpiecznych kierowców. Jednym z nich jest Sweet Tooth i jego słynna ciężarówka z lodami.

Serial powstaje dla platformy Peacock.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Aktorka z Brooklyn 9-9 dołącza do obsady Twisted Metal

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.