w

Zobacz pierwsze zdjęcia z planu ELITE!

Źródło: netflix

Drugi hiszpański serial Netflixa już wkrótce dostępny będzie w serwisie. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu ukazujące głównych aktorów nowej produkcji!

Serial ELITE opowiada o życiu nastolatków z wyższych sfer uczęszczających do najbardziej elitarnej szkoły w Hiszpanii Las Encinas. Dołącza tam również troje ubogich dzieci. Ich dotychczasowa szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. W serialu przedstawiono bardzo często spotykany konflikt między tymi bardziej i mniej zamożnymi, który może doprowadzić do tragedii. Tak też było w tym wypadku. Kto jest odpowiedzialny za morderstwo?

Elite
Źródło: netflix

W ELITE zobaczymy gwiazdy z Domu z papieru: María Pedraza, Miguel Herrán i Jaime Lorente, a także sporo nowych twarzy znanych z hiszpańskich produkcji i jedną z najpopularniejszych w Meksyku aktorek i piosenkarek – Dannę Paolę.

Elite
Źródło: Netflix
Elite
Źródło: Netflix

Jak zapatrujecie się na kolejny hiszpański serial? Będzie sukces? ?

Klaudia Kołodziejczyk

Napisane przez Klaudia Kołodziejczyk

Może i nie jest miłośniczką najnowszych seriali, ale za to potrafi opowiedzieć fabułę każdego - dosłownie KAŻDEGO - odcinka "Przyjaciół", a z polskimi telewizyjnymi produkcjami jest na bieżąco. Planuje wkrótce wykupić sobie Netflixa i obejrzeć wszystko, co jej polecali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

restauracje i bary z seriali

Najlepsze restauracje i bary, które znamy z seriali

Netflix

Netflix otwiera centrum produkcji telewizyjno-filmowej!