Elite

Zobacz pierwsze zdjęcia z planu ELITE!

26 lipca 2018 | Newsy

Drugi hiszpański serial Netflixa już wkrótce dostępny będzie w serwisie. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu ukazujące głównych aktorów nowej produkcji!

Serial ELITE opowiada o życiu nastolatków z wyższych sfer uczęszczających do najbardziej elitarnej szkoły w Hiszpanii Las Encinas. Dołącza tam również troje ubogich dzieci. Ich dotychczasowa szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. W serialu przedstawiono bardzo często spotykany konflikt między tymi bardziej i mniej zamożnymi, który może doprowadzić do tragedii. Tak też było w tym wypadku. Kto jest odpowiedzialny za morderstwo?

Elite

Źródło: netflix

W ELITE zobaczymy gwiazdy z Domu z papieru: María Pedraza, Miguel Herrán i Jaime Lorente, a także sporo nowych twarzy znanych z hiszpańskich produkcji i jedną z najpopularniejszych w Meksyku aktorek i piosenkarek – Dannę Paolę.

Elite

Źródło: Netflix

Elite

Źródło: Netflix

Jak zapatrujecie się na kolejny hiszpański serial? Będzie sukces? ?

ZOBACZ TEŻ  Silk – nadchodzi następczyni Spider-Mana!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klaudia Kołodziejczyk

Może i nie jest miłośniczką najnowszych seriali, ale za to potrafi opowiedzieć fabułę każdego - dosłownie KAŻDEGO - odcinka "Przyjaciół", a z polskimi telewizyjnymi produkcjami jest na bieżąco. Planuje wkrótce wykupić sobie Netflixa i obejrzeć wszystko, co jej polecali.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram