Przeczytano:

Elite

Zobacz pierwsze zdjęcia z planu ELITE!

26 07 2018 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Klaudia Kołodziejczyk

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Drugi hiszpański serial Netflixa już wkrótce dostępny będzie w serwisie. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu ukazujące głównych aktorów nowej produkcji!

Serial ELITE opowiada o życiu nastolatków z wyższych sfer uczęszczających do najbardziej elitarnej szkoły w Hiszpanii Las Encinas. Dołącza tam również troje ubogich dzieci. Ich dotychczasowa szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. W serialu przedstawiono bardzo często spotykany konflikt między tymi bardziej i mniej zamożnymi, który może doprowadzić do tragedii. Tak też było w tym wypadku. Kto jest odpowiedzialny za morderstwo?

Elite

Źródło: netflix

W ELITE zobaczymy gwiazdy z Domu z papieru: María Pedraza, Miguel Herrán i Jaime Lorente, a także sporo nowych twarzy znanych z hiszpańskich produkcji i jedną z najpopularniejszych w Meksyku aktorek i piosenkarek – Dannę Paolę.

Elite

Źródło: Netflix

Elite

Źródło: Netflix

Jak zapatrujecie się na kolejny hiszpański serial? Będzie sukces? ?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Klaudia Kołodziejczyk

Może i nie jest miłośniczką najnowszych seriali, ale za to potrafi opowiedzieć fabułę każdego - dosłownie KAŻDEGO - odcinka "Przyjaciół", a z polskimi telewizyjnymi produkcjami jest na bieżąco. Planuje wkrótce wykupić sobie Netflixa i obejrzeć wszystko, co jej polecali.

Przeczytaj również