Przeczytano:

Silk – nadchodzi następczyni Spider-Mana!

05 09 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Sony Pictures Television pracuje nad kolejną produkcją, w której główną rolę otrzyma jedna z postaci Marvela. Poznamy losy Silk – kobiety, którą podobnie jak Petera Parkera ugryzł zmutowany pająk.

Główna bohaterka to Cindy Moon, koleżanka z klasy Parkera. Ugryziona przez pająka jak jej kolega zyskuje niesamowitą prędkość, umiejętność strzelania pajęczyną z czubków palców i może produkować organiczną pajęczynę.

Producentami wykonawczymi serialu został duet Phil Lord i Chris Miller oraz Amy Pascal. Faworytką do napisania scenariusza jest Lauren Moon. Jak na razie nie wiadomo kto wcieli się w postać Cindy. Castingi dopiero się rozpoczną. Serial prawdopodobnie trafi na jakąś plaftormę. Mówi się, iż rozmowy w tej sprawie przeprowadza Amazon.

Źródło: variety

Bohaterka ta pojawiła się już w filmach Marvela – Spider-Man: Homecoming i Avengers: Wojna bez granic, jednak w żadnym z nich nie było nic wspomniane o jej mocach. Zagrała ją Tiffany Espensen.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również