Netflix otwiera centrum produkcji telewizyjno-filmowej!

}

Data: 26 lipca 2018

a

Kategorie: Newsy

24 lipca Netflix ogłosił, że planuje otworzyć swoje pierwsze centrum produkcji telewizyjno-filmowej. Na siedzibę wybrał sobie słoneczny Madryt, na terenie tzw. „Miasta Telewizji”.

Miasto Telewizji, czyli Ciudad de la Tele, zajmuje ponad 20 tysięcy m2 specjalnego kampusu, powstającego w prowincji Madryt. W obiekcie tym będą powstawać najnowsze produkcje oryginalne Netflixa oraz filmy i seriale partnerów produkcyjnych serwisu. Hiszpania niesie za sobą potencjał twórczy, o czym świadczą liczne filmy i seriale, np.: Telefonistki (3. Sezon już we wrześniu!), nowy serial ELITE czy produkowany obecnie serial dokumentalny The Alcasser Murders.

Hiszpańskojęzyczne produkcje rozrywkowe cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, a otwarcie centrum produkcji telewizyjno-filmowej zwiastuje powstanie kolejnych oryginalnych filmów i seriali. Netflix wciąż inwestuje, zyskując prawa do seriali i umożliwiając rozprzestrzenianie się ich poprzez swój międzynarodowy portal.

Czekamy więc na sukcesy nowych hiszpańskojęzycznych seriali!

ZOBACZ TEŻ  David Benioff i Dan Weiss przechodzą do Netflixa!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Klaudia Kołodziejczyk

Może i nie jest miłośniczką najnowszych seriali, ale za to potrafi opowiedzieć fabułę każdego - dosłownie KAŻDEGO - odcinka "Przyjaciół", a z polskimi telewizyjnymi produkcjami jest na bieżąco. Planuje wkrótce wykupić sobie Netflixa i obejrzeć wszystko, co jej polecali.