w

Jesienne premiery sieci ABC: seriale, na które czekamy

19 greys anatomy.w710.h473
Źródło: Vulture

Macie trochę wolnego czasu w wakacje? Jeśli tak, to wykorzystajcie go na nadrabianie serialowych zaległości. Jesień, jak co roku, przyniesie nam całe mnóstwo nowych odcinków naszych ulubionych produkcji oraz zupełnie nowe seriale. Które z nich przyciągną przed ekrany najwięcej widzów?

Amerykańska sieć telewizyjna ABC ciężko pracuje, kiedy my wylegujemy się nad jeziorem i spacerujemy rekreacyjnie w górach. Wszystko po to, by na jesień zafundować nam powroty do naszych ulubionych produkcji oraz nowe seriale, które być może znajdą odbiorców także w Polsce.

Jednym z najbardziej oczekiwanych seriali (także w naszej redakcji) jest Współczesna rodzina, która powróci na ekrany w dziesiątym już sezonie. Jego emisja trwa już od 2009 roku i od początku urzeka humorem nie do podrobienia oraz ogromną ilością ciepła. Kiedy serial wystartował, część bohaterów była w wieku dziecięcym – teraz to już dorośli ludzie i w związku z ich dorastaniem możemy spodziewać się ciekawych fabularnych nowości. Premiera w USA przewidziana jest na 26 września.

modern family 1
Źródło: Uproxx

Seriale takie jak Chirurdzy sprawiają, że dosłownie zacieramy ręce. Im bliżej jesieni, tym intensywniej będziemy to robić – bo 27 września Stany Zjednoczone zobaczą dwugodzinną premierę piętnastego sezonu serialu. Z niecierpliwością będziemy wypatrywać możliwości obejrzenia pierwszych scen nowego sezonu w Polsce. Stęskniliśmy się już za dr Meredith Grey i chętnie zobaczylibyśmy już nowych bohaterów, poznali nowe wątki (zarówno te szpitalne, jak i czysto osobiste).

Greys Anatomy Season 15 1
Źródło: Otaku Kart

Z rozrzewnieniem oglądamy seriale z lat 80. Jest w nich coś ujmującego. Może właśnie dlatego czekamy też na szósty sezon serialu Goldbergowie, który – choć nagrywany jest współcześnie – jest głęboko zakorzeniony w latach młodości naszych rodziców. Kto tęskni za klimatem z ubiegłych dekad, niech zapisze sobie w kalendarzu datę 26 września, bo właśnie wtedy nastąpi premiera.

the goldbergs   breakfast club   still   h   2016
Źródło: Hollywood Reporter

Seriale, które czekają na swój jesienny debiut na ekranach, to m.in. Single Parents (26 września), Connerowie (spin off upadłego niedawno serialu Roseanne, na ekranach od 16 października), The Rookie (z Nathanem Fillionem w roli głównej, do obejrzenia już 16 października) czy The Kids Are Alright (16 października). A Wy, na które seriale czekacie?

Ula Zywer

Autor: Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rojst

Polski Rojst odpowiedzią na Ostre przedmioty?

tabula rasa

Tabula rasa, czyli tabu na ekranie – recenzja