w

Zmiany w obsadzie serialu The Resident

C 6FfLYV0AA7G6C
Źródło: Twitter

W styczniu 2018 roku stacja FOX wyemitowała nowy serial – The Resident. Pierwszy sezon produkcji liczył sobie 14 odcinków, a odcinek finałowy zobaczyliśmy w maju. Chociaż The Resident jest bardzo młodym serialem, to już na jego planie mają zajść zmiany.

Wszyscy znamy ten schemat: w miarę rozwoju serialu, na planie pojawiają się nowi bohaterowie. Starzy odchodzą w zapomnienie poprzez odgrywanie bardziej marginalnych ról lub całkowite wycofanie się z serialu. Zdarza się to jednak najczęściej dopiero po wypuszczeniu kilku sezonów produkcji. W przypadku serialu The Resident tego typu roszady nastąpią już w drugim sezonie.

Wiemy na pewno, że na planie The Resident nie pojawią się więcej Moran Atias (serialowa Renata Morali), Merrin Dungey (odgrywająca Claire Thorpe) i Melina Kanakarades (wcielająca się w rolę dr Lane Hunter). Choć zakończenie pierwszego sezonu wskazywało na odejście Dungey i Kanakarades, to informacja o zniknięciu Atias jest dość zaskakująca.

Ze szpitalnego krajobrazu znikną trzy aktorki, ale pojawią się także nowe twarze. Jedną z nich będzie Jane Leeves, wcielająca się niegdyś w rolę Daphne w serialu Frasier, która dała jej mnóstwo nominacji do wielu zaszczytnych nagród. W serialu The Resident Jane Leeves odegra dr Kitt Voss, nową chirurg szpitala Chastain Park Memorial. Na chwilę obecną aktorka podpisała umowę dotyczącą jej udziału tylko w sezonie drugim.

Spośród drugoplanowych postaci, które wysuną się na pierwszy plan, należy wyróżnić dra AJ Austina i Marshalla Wintropa, w których role wchodzą kolejno Malcolm-Jamal Warner i Glenn Morshower. Stała obecność tego drugiego na ekranie może być interesująca, bo Wintrop jest ojcem głównego bohatera, dra Condrada Hawkinsa, którego odgrywa Matt Czuchry.

Ula Zywer

Napisane przez Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

d6b1801c33c8d60abf53eceb5421c85a

Star Trek na małym ekranie: czy Patrick Stewart wejdzie na pokład?

californication

Najlepsze seriale z seksem na pierwszym planie