Zmiany w obsadzie serialu The Resident

20 czerwca 2018 | Newsy

j

Autor: Ula Zywer

W styczniu 2018 roku stacja FOX wyemitowała nowy serial – The Resident. Pierwszy sezon produkcji liczył sobie 14 odcinków, a odcinek finałowy zobaczyliśmy w maju. Chociaż The Resident jest bardzo młodym serialem, to już na jego planie mają zajść zmiany.

Wszyscy znamy ten schemat: w miarę rozwoju serialu, na planie pojawiają się nowi bohaterowie. Starzy odchodzą w zapomnienie poprzez odgrywanie bardziej marginalnych ról lub całkowite wycofanie się z serialu. Zdarza się to jednak najczęściej dopiero po wypuszczeniu kilku sezonów produkcji. W przypadku serialu The Resident tego typu roszady nastąpią już w drugim sezonie.

Wiemy na pewno, że na planie The Resident nie pojawią się więcej Moran Atias (serialowa Renata Morali), Merrin Dungey (odgrywająca Claire Thorpe) i Melina Kanakarades (wcielająca się w rolę dr Lane Hunter). Choć zakończenie pierwszego sezonu wskazywało na odejście Dungey i Kanakarades, to informacja o zniknięciu Atias jest dość zaskakująca.

Ze szpitalnego krajobrazu znikną trzy aktorki, ale pojawią się także nowe twarze. Jedną z nich będzie Jane Leeves, wcielająca się niegdyś w rolę Daphne w serialu Frasier, która dała jej mnóstwo nominacji do wielu zaszczytnych nagród. W serialu The Resident Jane Leeves odegra dr Kitt Voss, nową chirurg szpitala Chastain Park Memorial. Na chwilę obecną aktorka podpisała umowę dotyczącą jej udziału tylko w sezonie drugim.

Spośród drugoplanowych postaci, które wysuną się na pierwszy plan, należy wyróżnić dra AJ Austina i Marshalla Wintropa, w których role wchodzą kolejno Malcolm-Jamal Warner i Glenn Morshower. Stała obecność tego drugiego na ekranie może być interesująca, bo Wintrop jest ojcem głównego bohatera, dra Condrada Hawkinsa, którego odgrywa Matt Czuchry.

ZOBACZ TEŻ  Premiery w sierpniu w FOX i FOX Comedy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ula Zywer

Pochłania seriale wszelkiego rodzaju, ale najbardziej lubuje się w komediowych. Fanka dobrych soundtracków, zarówno serialowych, jak i filmowych. Szczególnie ceni sobie produkcje z nieoczywistym zakończeniem.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram