Premiery w sierpniu w FOX i FOX Comedy

}

Data: 2 sierpnia 2021

a

Kategorie: Rozkład jazdy

Kolejny miesiąc na FOX i FOX Comedy będzie przepełniony sentymentalnymi zakończeniami wieloletnich formatów telewizyjnych.

Jedenasty sezon jednego z najbardziej wyczekiwanych seriali ze świata owładniętego zombie, The Walking Dead, będzie miał premierę już 23 sierpnia. Główni bohaterowie kolejny raz podejmą walkę o życie, której z pewnością nie ułatwi im inna grupa żyjących jeszcze ludzi. Na fanów dziesięcioletniej już historii rodziny Baxterów na FOX Comedy czekać będzie ostatni sezon Ostatniego prawdziwego mężczyzny.

Ponadto po raz pierwszy na kanale FOX ukaże się serial Szpital New Amsterdam, w którym główny bohater Max, jako dyrektor najstarszej placówki medycznej w USA, podejmuje walkę z systemem, aby odbudować jakość i przywrócić chwałę szpitalowi, który lata świetności ma już dawno za sobą. Na miłośników science fiction czekać będzie z kolei pierwszy sezon serialu Debris, w którym tajni agenci będą starać się rozwikłać zagadkę tajemniczego statku kosmicznego, który ma metafizyczny wpływ na ludzkość.

image processing20210713 7598 16kaqa6
fot. fox

The Walking Dead z sezonem 11A powróci już 23 sierpnia z ośmioma godzinnymi odcinkami. Finałowy sezon The Walking Dead przedstawia dalsze losy mieszkańców Aleksandrii. Sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, kiedy do osady dołączają mieszkańcy upadłego Królestwa oraz spalonego Wzgórza. Brak żywności, słabo zabezpieczony teren Aleksandrii, niebezpieczeństwa ze strony innych grup żyjących w świecie zombie oraz żywe trupy to wyzwania, z którymi będą musieli się zmierzyć bohaterzy. Co więcej, kolejnym problemem, z którego nie zdają sobie sprawy mieszkańcy jest fakt, że Eugene (Josh McDermitt), Ezekiel (Khary Payton), Yumiko (Eleanor Matsuura) i Princess (Paola Lazaro) wciąż są przetrzymywani w niewoli przez tajemniczych żołnierzy, którzy są członkami większej i silniejszej grupy.

image processing20210721 29962 army6g
fot. fox

Szpital New Amsterdam zadebiutuje 16 sierpnia o godzinie 18:20, emisja po dwa odcinki. Sezon pierwszy składa się z 22 godzinnych odcinków. Doktor Max Goodwin (Ryan Eggold) staje się dyrektorem najstarszego szpitala w Stanach Zjednoczonych – New Amsterdam. Postanawia wprowadzić szereg zmian i przywrócić świetność placówce medycznej. Jego celem jest zmiana niewydolnego systemu wewnętrznego i poprawa jakości świadczonych usług lekarskich. Medycy pracujący w New Amsterdam są sceptycznie nastawieni do determinacji Maxa. Niechęć współpracowników nie zraża dyrektora, który stara się pokazać im, że zmiany, które zaplanował są możliwe do osiągnięcia. Nie tylko Max, ale też pacjenci i ich historie, rozbudzają na nowo ukrytą empatię pozostałych lekarzy, a złożona przez nich przysięga Hipokratesa zaczyna być widoczna w ich codziennej pracy.

ZOBACZ TEŻ  Sierpień w HBO GO – nowe seriale i kontynuacje

Debris zadebiutuje 30 sierpnia o godzinie 21:05. Sezon pierwszy tego serialu science fiction składa się z 13 odcinków po godzinę każdy. Dwoje agentów CIA i MI6 Bryan Beneventi (Jonathan Tucker) oraz Finola Jones (Riann Steele) wspólnie badają sprawę wraku statku kosmicznego, którego szczątki znajdują się na całym świecie. Pomimo odmiennego podejścia do sprawy, muszą razem współpracować, ponieważ fragmenty pojazdu istot pozaziemskich zaczynają źle oddziaływać na ludzkość i planetę. Zadaniem agentów jest zebranie wszystkich części wraku i rozwikłanie zagadki dziwnego wpływu statku kosmicznego na mieszkańców Ziemi. Postacie agentów różnią się od siebie znacząco. Bryan kieruje się faktami, a uczucia nie grają istotnej roli w jego życiu. Za to Finola jest pełną empatii, otwartą na ludzkość i ich problemy kobietą o wielkim sercu. Agentom o tak skrajnych charakterach nie będzie łatwo rozwiązać zagadki, od której zależą losy ludzkości.

Ostatni prawdziwy mężczyzna powróci już 7 sierpnia z 9. sezon składającym się z 21 odcinków po pół godziny każdy. Sezon 9 Ostatniego prawdziwego mężczyzny to kontynuacja historii Mike’a (Tim Allen), jego żony oraz córek, opowiedzianej z perspektywy niedalekiej przyszłości. Główni bohaterowie, a zarazem rodzice trzech dorosłych córek Mandy (Molly Ephraim), Kristin (Alexandra Krosney) oraz Eve (Kaitlyn Dever), są już dziadkami dwóch uroczych dziewczynek. Finałowy sezon przepełniony będzie emocjonującymi zwrotami akcji oraz gościnnymi występami postaci takich jak na przykład Joe, w którego rolę wciela się znany amerykański komik Jay Leno.  

W sezonie pożegnalnym serialu Ostatni prawdziwe mężczyzny widzowie pomimo komediowego charakteru tego formatu na pewno nie będą mogli powstrzymać się od wzruszeń.

Źródło: FOX

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.